купити кофе оптом в Києві, Україна

Ми у соцмережах


Загальні питання

(067) 444-48-21
(099) 601-32-45

Ростер електричний

Ростер електричнийЯкщо Ви страшно любите каву і готові вчитися чомусь новому, на компанія з радістю представляє для прожарювання зерен сучасний ростер. Електричний прилад даного типу всього за кілька секунд справляється з порцією кавових зерен. Деякі моделі нашого обладнання також мають функцію подрібнення сировини для варіння. Якщо Ви займаєтеся приготуванням кави в ресторані або кафе, дане обладнання буде незамінним. Ви не тільки зможете одночасно приймати більше замовлень за один обідню перерву в будній день, але також електричний ростер акуратно проведе обробку поверхні зерна, не зашкодить смаку і аромату готового кава.

Устаткування наших іспанських постачальників високо цінують співробітники магазинів, які виготовляють каву на продаж. Так як вони змушені в одному місці зберігати різні види зерен і навіть змішувати майже готові Мелен гранули, апарат допомагає швидко впоратися із замовленням і не допустити видихання. Загальновідомий факт полягає в тому, що кава необхідно зберігати у вакуумній упаковці, адже саме свіжі зерна зберігають багатогранність аромату. У Вас є можливість за допомогою електричного ростера домогтися також більш глибокого смаку напою. Почастуєте своїх гостей гідним кави, який додасть сил і подарує гарний настрій.

У нашому інтернет-магазині доступні різні моделі обладнання для обробки зерен і варіння кави. Серед них також є ростер електричний. Етап обсмажування кавових зерен неприпустимо пропускати, адже саме в методі приготування напою криється секрет його дивовижних властивостей і смакових якостей. Замовляйте апарат по телефону у адміністратора інтернет-магазину.

Ми надаємо доставку товарів, в тому числі і електричних ростерів по всій Україні. У Вас є можливість випробувати нове обладнання на зернах високої якості з самої Іспанії. Пропонуємо Вам ознайомитися з асортиментом нашого магазину і вибрати один з видів арабіки, щоб оцінити роботу нового ростера з електричним приводом.