купити кофе оптом в Києві, Україна

Ми у соцмережах


Загальні питання

(067) 444-48-21
(099) 601-32-45

Про нас

Шановні партнери, клієнти, і всі гості нашого сайту!

Надаючи вам свої послуги і високоякісну каву, хочемо звернути вашу увагу на особливості, які відрізняють нас від інших кавових компаній.

Кавовий напій, який ви п'єте у себе вдома або на роботі - це довгий шлях зерна, від обсмаження до вашої філіжанки. На вартість кави впливає багато факторів, і курс валюти на сьогоднішній день навіть не першочергово!

Відкриємо вам невеличкий «кавовий» секрет: у світі існує безліч кавових плантацій, які продають зелені зерна багатьом країнам, що обсмажують каву, які і встановлюють свої ціни і брендують букети або моносорти під своїми торговими марками!

Наш завод з обсмажування знаходиться в Іспанії, і ми теж закуповуємо зелені зерна у фермерів з усього світу: з Бразилії (арабіка), Колумбії (арабіка), Індії (арабіка, робуста), Індонезії (арабіка, робуста) і т.д. Наша кава в зернах займає перші місця на полицях Іспанії, і ми хочемо донести українському покупцеві свій якісний товар за доступною ціною.

Ми продаємо каву оптом «з перших рук», тому вартість значно менша, ніж ціни аналогів на полицях в супермаркетах і магазинах.

Наш товар розфасований в зернову упаковку, і ви можете побачити зерна, щоб переконатися в якості нашої кави.

Ви можете купити каву з мінімальною націнкою, придбавши її за передплатою, і тоді всі витрати на її імпорт ми оплатимо з вами навпіл!

Ми - процвітаюча компанія!

Ми продаємо бюджетну каву найвищої якості!

Наші представництва є в різних регіонах України!

Ми раді допомогти вам відкрити свою торгову точку і стати нашим представником!