купити кофе оптом в Києві, Україна

Ми у соцмережах


Загальні питання

(067) 444-48-21
(099) 601-32-45

Обладнання для обсмажування кави TM Discaf

Каталог машин для обсмаження кави Discaf >>

Кава - це не тільки ароматний напій, що підвищує працездатність і життєвий тонус, але і особлива культура його приготування і вживання. Якісно і правильно приготована кава приносить справжнє задоволення і користь для організму.

Сьогодні в торгових точках, а також кав'ярнях і кондитерських зростає попит на свіжообжарену каву. Часто цей процес продавач  проводить у присутності відвідувача. Обжарювання на смак кави впливає не менше, ніж його сорт і плантація, на якій вона вирісла. Тому якщо Ви хочете балувати відвідувачів свіжообсмаженою кавою, потрібно придбати якісне обладнання для обсмажування кави ТМ Discaf.

Свобода вибору

Наша компанія пропонує придбати різноманітні ростери машини ТМ Discaf, які призначені для обсмажування кави. Їх установка і обслуговування не викличуть труднощів навіть для тих, хто погано розбирається з технікою. Процес максимально автоматизований. Важлива особливість в тому, що свіже обсмажування кави не тільки покращує смакові якості, але і виглядає ефектно. Тому якщо поставити обладнання TM Discaf для обсмажування кави в залі з відвідувачами або в торговій точці, то бажаючих спробувати напій або придбати каву в зернах стане набагато більше. Ну який кофеман зможе втриматися, почувши насичений аромат тільки що обсмажених зерен?

Вибрати обладнання для обсмажування кави у нас на сайті не складе труднощів. Ви можете відштовхуватися від тих критеріїв, які важливі саме для Вас. Наприклад, потрібно звернути увагу на продуктивність агрегату. Для маленької кав'ярні буде цілком достатньо акуратною невеликої машини ростера, яка обсмажує до 2 кг зерен на годину. А ось для великої торговельної точки потрібно обладнання солідніше, з продуктивністю аж до 40 кг на годину.

Відповідний агрегат

Також необхідно враховувати потужність і джерело живлення. Більшість машин живляться від електричної мережі, але залежно від доступності ресурсу можна підібрати варіанти, що працюють на газу. Якщо Ви збираєтеся працювати у великих обсягах, віддавайте перевагу серйозним агрегатам від відомих брендів. Вони коштують дорожче, зате завдяки впровадженню новітніх розробок добре економлять енергію, а завдяки функціональної панелі управління працювати з ними легко і приємно.

Оскільки таке обладнання найчастіше ставиться на увазі, значення мають габарити. Тому перед покупкою бажано визначитися з місцем, де буде стояти ростер для обсмаження кави. Не менш важливим є зовнішній вигляд агрегату. Чим презентабельніше є ростер для обсмажування, тим краще враження справляє кав'ярня чи торгова точка. У нас можна підібрати варіанти, які вдало поєднують сучасні тенденції та ретро-стиль. Завдяки якісним матеріалам і спеціальної технології покриття фарбою, машини не тільки прослужать довго, але і збережуть привабливий вигляд протягом багатьох років.

Наша пропозиція

Вибираючи обладнання у нас, Ви отримуєте наступні переваги:

  • Кваліфіковані консультації під час вибору;
  • Навчання ефективному використанню;
  • Доставка;
  • Гарантія.

 

Пам'ятайте, що купувати свіжообжарену кави в зернах або пити приготований з нього напій - це привілей, за яку Ваші покупці і відвідувачі будуть Вам дуже вдячні!